ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

NORDIMET

15MG INJ SOL 4(1X4)X0,6ML PEP

Maximum ex-factory price/Ex-factory price ? 1409,94 CZK
Legal basis of maximum ex-factory price/ex-factory price ? Maximum ex-factory price set by the law.

Informace o základní úhradě

Core reimbursement from health insurance ? 1172,42 CZK
Maximum reimbursement from health insurance ? 1563,68 CZK
Legal basis of reimbursement from health insurance ? Reimbursement set by the law.
Indication restriction of reimbursement ? Léčba je hrazena v indikaci: 1) Těžká aktivní revmatoidní artritida při nedostatečném účinku maximální tolerované dávky perorální formy methotrexátu či intoleranci perorální formy methotrexátu. Dále je léčba hrazena v indikacích juvenilní idiopatická artritida a psoriatická artritida, je-li indikována léčba pomocí antirevmatik modifikujících průběh onemocnění (DMARD). 2) Mírná až středně závažná chronicky aktivní Crohnova nemoc, která projevovala aktivitu a symptomy po dobu nejméně 3 měsíců navzdory vysokým dávkám perorálních kortikosteroidů (ekvivalent prednisonu minimálně 20mg/den). Léčba pokračuje a je hrazena u pacientů, kteří dosáhli remise. Odezva na léčbu se zhodnotí po prvních 16 týdnech léčby a poté je odezva hodnocena alespoň jednou za půl roku na běžné kontrole. 3) Formy sarkoidózy, indikované k léčbě, u kterých nedojde k udržení remise při snížení prednisonu pod 10 mg v denní dávce, dále rezistentní formy onemocnění a případy, kdy není možné použít kortikoidy z důvodu jejich kontraindikace či nesnášenlivosti. 4) Granulomatóza s polyangiitidou a mikroskopická polyangiitida a) v indukční léčbě, pokud selže předchozí základní léčba používaná v těchto indikacích nebo je nutné tuto léčbu ukončit pro její intoleranci či projevy toxicity, nebo pokud je základní léčba v dané situaci kontraindikována, b) v udržovací léčbě, pokud selže předchozí základní léčba používaná v těchto indikacích nebo je nutné tuto léčbu ukončit pro její intoleranci či projevy toxicity, nebo pokud je základní léčba v dané situaci kontraindikována. 5) Eozinofilní granulomatóza s polyangiitidou v udržovací léčbě, pokud selže předchozí základní léčba používaná v této indikaci nebo je nutné tuto léčbu ukončit pro její intoleranci či projevy toxicity, nebo pokud je základní léčba v dané situaci kontraindikována.
Prescribing doctor's specialisation ? Rheumatology, pediatric rheumatology
Pneumology and ftizeology, pediatric pneumology
Nephrology; Child nephrology
Gastroenterology, children's gastroenterology and hepatology
Dermatovenerology, children's dermatovenerology, corrective dermatology
Reporting limit ? L: Product subject to prescription restriction may be prescribed for reimbursement by a health insurer only by a doctor with specialist capacity, stating the professional field in the prescription restriction, who has concluded an agreement on the provision of the relevant health service with the health insurer in respect of the specialist capacity, or another doctor under written authority of the Specialist Doctor.
Rough price for the final consumer ? 1905,89 CZK
Rough payment for the final consumer (for 1 prescribed package dispensed) ? 342.21 CZK
Eligible extra payment ?
Eligible extra payment for individuals aged 65 and older ?
Medicinal products reimbursed from health insurance contain the amount of the maximum manufacturer´s price or the producer´s notified price for products which are not subjected to the regulation of the maximum manufacturer´s price, the amount of reimbursement from health insurance and the estimated price for the end consumer (pharmacy price).

Back to list